Friday, June 13, 2014

Bovenaanzicht Project M1

Ik vind het altijd interessant om te zien hoe een compositie waar ik lang op zitten zwoegen heb er in bovenaanzicht uit ziet.

Het is een soort van versimpeling van het origineel. Een blauwdruk. Misschien is het een beetje zoals de code die onzichtbaar aanwezig is achter het computerprogramma. Ik heb sterk dat de indruk dat een goede compositie in perspectief er in bovenaanzicht ook goed uitziet.


Saturday, May 3, 2014

Appartementen te Laakdal

CS Architecten vroeg mij om 3 visualisaties te maken van het exterieur van hun nieuwbouwproject te Laakdal. Hieronder ziet u het resultaat.



Tuesday, April 29, 2014

3D Architectuur Sint-Niklaas

De beelden die ik maakte voor het project te Sint-Niklaas van Buildon.




Saturday, February 22, 2014

7 Huizen te Balen – Exterieurs

7 woningen te Balen, exterieurs. Opdrachtgever: Mallants Bouwbedrijf


Tuesday, January 14, 2014

Interieur 7 Huizen te Balen

Dit is het interieur van 7 woningen in een groene omgeving in Balen. Belangrijk zijn de grote ramen die een goede doorkijk geven op de omgeving.



Tuesday, December 24, 2013

Rebel Zkt Rebel

Campagnebeeld voor het festival "Belmundo" in Gent. De fotografie en het photoshopgedeelte zijn van mij, het idee en de vormgeving zijn van Joeri De Cock @ Shortcut Advertising.


Wednesday, November 27, 2013

Binnenkant lichtbak

Dit is de binnenkant van de lichtbak die ik maakte voor de tentoonstelling 'Set-Off' in de Molens Van Orshoven in Leuven.


Wednesday, October 16, 2013

Industrieterrein Gostar

De klant vroeg om 3 illustraties te maken vanuit vogelperspectief van hun nog te bouwen industrieterrein.


Friday, July 12, 2013

Wednesday, June 12, 2013